• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۵/۱۴ 
  • کد خبر : ۷۲۶۵
فعالیت مستمر نیروها و تجهیزات لجستیك شهرداری اندیشه در مناطق سیل‌زده فیروزكوه

شهردار اندیشه از فعالیت مستمر و جهادی نیروها و تجهیزات لجستیک سبک و سنگین شهرداری اندیشه در مناطق سیل‌زده شهرستان فیروزکوه به منظور بازگشایی مسیرها و معابر در جهت بهبود در وضعیت عبور و مرور مردم منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری اندیشه، مهندس بهروز کاویانی شهردار اندیشه اظهار‌کرد: با توجه به وقوع خسارات در مناطق سیل زده شهرستان فیروزکوه و مشکلات در حوزه عبور و مرور در معابر با توجه به وجود انباشت گل و لای، با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استان تهران و فرمانداری شهرستان شهریار، گروه پرسنل و ماشین‌آلات لجستیک به این منطقه اعزام گردید.
شهردار اندیشه با اشاره به فعالیت چند روزه گروه اعزامی، بیان‌کرد: طی چند روز اخیر تیم زحمت‌کش امداد رسانی شهرداری در کنار سایر مجموعه‌ها و گروه‌های مردمی در راستای جمع‌آوری و انتقال گل و لای  و بازگشایی معابر و مسیرها به جد در حال تلاش هستند.
مهندس کاویانی خاطرنشان کرد: بلایای طبیعی و حوادثی همچون سیلاب اخیر در کنار خسارت‌های به بارآورده به محل تبلور همیاری و خلق صحنه‌های زیبای کمک خالصانه بدل شده که انشالله با اتخاذ تدابیر لازم از وقوع خسارت‌های اینگونه در آینده جلوگیری شود.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0