سه‌شنبه, 6 اسفند 1398
عنوان : مشكل آبگرفتگی میدان مادر فاز ۲ اندیشه طی یك ماه آینده رفع می‌شود
کد خبر : ۶۴۸۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ 
ساعت : ۱۳:۲۰:۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مهندس بهروز کاویانی: مشکل آبگرفتگی میدان مادر فاز ۲ اندیشه طی یک ماه آینده رفع می‌شود

 

صبح امروز شهردارشهر اندیشه به همراه معاونین ایشان از عملیات رفع نواقص وچالش‌های آبگرفتگی میدان مادر فاز ۲ شهر اندیشه بازدید کرد و از نزدیک روند اجرایی آن را کاملاً مورد بررسی و رفع اشکالات قرار داد.

شهردار شهراندیشه در حاشیه این بازدید گفت:  با پیشرفت ۷۰ درصدی که از عملیات عمرانی این پروژه شاهد هستیم تاطی یک  ماه آینده مشکلات اصلی مربوط به آب گرفتگی میدان مادر در فاز دو مرتفع  می گردد و دیگر شهروندان در این نقطه با مشکل مواجه نخواهند بود.

وی ادامه داد:  چندی پیش به دلیل آبگرفتگی در میدان مادر که هر ساله با آن مواجه هستیم تصمیماتی با فرماندار شهرستان شهریار و ملارد  در خصوص حل این مشکل گرفته شد و شهرداری اندیشه توانست با همیاری مسئولین دو شهرستان مشکل چندین ساله این معبر را با همیاری مسئولین دو شهرستان حل نماید تا دیگر مردم عزیز شهر اندیشه و شهرهای همجوار با مشکلات همچون آبگرفتگی در این مسیر مواجه نشوند.

وی ادامه داد:  شهرداری اندیشه در راستای هدایت آب های سطحی سعی نموده  پس از رفع موانع احتمالی داخل شهر به رفع اصلاح هندسی  و ساختاری معابر ورودی شهر نیز اقدام کند تا در زمان بارندگی وفصل سرما شاهد مشکلات ترددی در این مسیرها نباشیم.

 

 

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0