جمعه, 4 بهمن 1398
عنوان : مراسم تودیع امام جمعه اسبق و معارفه امام جمعه جدید شهر اندیشه
کد خبر : ۶۳۸۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ 
ساعت : ۱۸:۱۲:۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری اندیشه مردم متدین و فرهنگ دوست شهر اندیشه از امام جمعه جدید شهر خود استقبال کردند.

 استقبال از امام جمعه شهر توسط مسئولین ادارات،مردم متدین و فرهنگ دوست شهر اندیشه، خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران در کنار گلزار شهدای گمنام فاز ۴ اندیشه صورت گرفت و امام جمعه جدید حضرت حجت الاسلام و المسلمین حسن بابائیان در بدو ورود به شهر با شهدای گمنام تجدید میثاق نمودند.

 مراسم استقبال از حجت الاسلام و المسلمین بابائیان امام جمعه جدید و تکریم و قدردانی از زحمات و تلاشهای ۷ ساله حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه سابق با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیاح مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان، مردم ولایتمدار و با فرهنگ شهر اندیشه، خانواده های معظم شهدا و روحانیون، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان دریادل، مسئولین شهری و شهرستانی از چهارراه میلاد فاز ۳ شروع و در مسجد جامع امام علی علیه السلام  شهر اندیشه برگزار گردید.

 

 طاهری فرماندار شهرستان شهریار دقایقی ضمن خیر مقدم به مسئولین و روحانیت معزز از زحمات حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه سابق تقدیر و تشکر کرد و برای امام جمعه جدید آرزوی موفقیت داشت وی در ادامه افزود:

وجود حجت الاسلام و المسلمین بابائیان که تجربیات فراوان دارند را در جهت انجام کارهای فرهنگی که نیاز شهر اندیشه است مغتنم می شماریم و قطعا ایشان منشا خیر و برکت در شهرستان میباشند. مردم همراه و انقلابی اندیشه پرشور تر از گذشته در کنار امام جمعه جدید خواهند بود.

 

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین باباییان به عنوان امام جمعه جدید شهر اندیشه معرفی گردید و از زحمات حجت الاسلام و المسلمین مروج امام جمعه سابق تقدیر و تشکر به عمل آمد و در پایان حجت الاسلام و المسلمین حسن بابائیان  خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اندیشه را ایراد فرمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0