دوشنبه, 3 تير 1398
عنوان : نشست مطبوعاتی شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر اندیشه با خبرنگاران و اصحاب رسانه
کد خبر : ۶۲۸۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ 
ساعت : ۱۶:۴۹:۲۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


برگزاری چهاردهمین نشست مطبوعاتی تدبیر دولت، امید ملت در شهرداری اندیشه
چهاردهمین نشست مطبوعاتی تدبیر دولت ، امید ملت اختصاصی شهراندیشه در سالن جلسات شهرداری اندیشه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهر اندیشه ، چهاردهمین نشست مطبوعاتی تدبیر دولت، امید ملت در ادامه سلسله نشست های مطبوعاتی تدبیر دولت، امید ملت در شهرستان شهریار و در آستانه چهل سالگی  انقلاب اسلامی ایران با حضور خبرنگاران و اهالی رسانه شهرستان شهریار، کاویانی شهردار ، جعفری رئیس ، سراقی نائب رئیس شورای اسلامی شهر اندیشه ، صادق زاده مشاور فرماندار و مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار و فلاحی روابط عمومی شهرداری شهر اندیشه به منظور بررسی و رسیدگی به مسائل مرتبط با این اداره و مشکلات خدماتی شهر اندیشه در شهرداری این شهر برگزار شد .
در ابتدای این نشست صادق زاده مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار اظهار کرد : هدف از برگزاری سلسله نشست های مطبوعاتی تدبیر دولت ، امید ملت بررسی مسائل و مشکلات شهرها و انتقال آن به مدیران و مسئولان مربوطه و در جهت رفع مشکلات و همچنین ارائه دستاوردهای دولت تدبیر و امید  در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به مردم شهرستان شهریار می باشد.
در ادامه مهندس بهروز کاویانی شهردار اندیشه با اشاره به پروژه های دهه فجر اظهار کرد : پروژه های متعددی در سطح شهر داریم که از مهمترین آنها بوستان جوانمردان در فاز 5 ، پیست دوچرخه سواری در فاز 5 و در فاز اول این پروژه به طول 4 کیلومتر ، فازنهایی بوستان نقش اندیشه در حاشیه محور شهریار – کرج ، بوستان نگارستان  در فاز 3 ، پروژه مشارکتی  بازار روز بهستان در فاز 4 که در دهه فجر به بهره برداری میرسد.
وی افزود: فرهنگسرای بانو در کنار بوستان مادران با اعتبار اولیه 4 میلیارد تومان و ورزشگاه مدرن و پیشرفته در فاز 2 با اعتبار اولیه 5 میلیارد تومان و همچنین احداث دو سالن سینما از دیگر پروژه های اندیشه میباشد.
مهندس کاویانی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد : در امر ورزش شهر اندیشه نسبت به سایر شهرهای شهرستان شهریار پیشرو بوده است احداث ورزشگاه چند منظوره فاز 2 ویژه معلولین و جانبازان ، دهکده ورزشی ، مسیر دوچرخه سواری و چندین پروژه ورزشی موثر دیگر گواه این قضیه میباشد.
شهردار اندیشه در ادامه سخنان خود به طرح تفضیلی و چشم انداز 5 ساله شهر اندیشه ، اقدامات عمرانی – خدماتی ، تفریحی ، بحث فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی ، ایستگاه متروی شهری ، آب شرب و آبیاری قطره ای فضای سبز و هوشمند کردن آبیاری قطره ای ، روشنایی سطح شهر و بسیاری موضوعات دیگرشهری با ارائه توضیحاتی گزارش خود را به پایان رساند.
در ادامه نشست مطبوعاتی تدبیر دولت ، امید ملت صادق جعفری رئیس شورای اسلامی شهر اندیشه اظهار کرد : خبرنگاران قشر تاثیرگذار جامعه هستند و مدیران و مسئولان شهرستان همواره از نقطه نظرات و پیشنهادات این قشر استفاده لازم را برده اند.
وی افزود : مجموعه شورای اسلامی شهر اندیشه با یک همدلی و اتفاق نظر به خصوصی در کنار یکدیگر امور و مسائل شهروندان را پیگیری میکنند و همین امر سبب بهبود در تسریع و انجام امور می شود ، بیش از 90 درصد از مصوبات شورای اسلامی شهر با 7 رای کامل اعضا اجرایی می شود لذا در کنار تضاد ها، اختلاف سلیقه ها یک همدلی و همکاری قابل قبولی در بین اعضای شورای اسلامی شهر حاکم است.
جعفری گفت : اندیشه شهر غنی و بافرهنگی است خواسته مردم اندیشه با خواسته سایر شهرها متفاوت است لذا تلاش دوستان بنده در پارلمان شهری همواره در راستای احقاق حقوق مردم می باشد و نمایندگان مردم با افکاری بهتر و آینده نگری بهتری در صدد بهبود آینده این شهر زیبا هستند.
رئیس شورای اسلامی شهر اندیشه بیان کرد : در ابتدای شروع بکار دوره پنجم شورای اسلامی شهر اندیشه از روسای تمامی ادارات دعوت بعمل آمد و طی جلسه ای شورای اسلامی شهر به عنوان وکلای مردم در پارلمان شهری اندیشه آمادگی خود را جهت یاری همه ادارات و دستگاه های خدمات رسان در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر به شهروندان اعلام کرد.

بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0