چهارشنبه, 30 مرداد 1398
عنوان : برگزاری جلسه گرامیداشت هفته بسیج با حضور شهردار،مشاورین و فرمانده بسیج شهر اندیشه
کد خبر : ۶۲۶۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ 
ساعت : ۱۴:۳۲:۴۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری جلسه گرامیداشت هفته بسیج با حضور شهردار،مشاورین و فرمانده بسیج شهر اندیشه 

 طی جلسه ای که در دفتر شهردار شهردار شهر اندیشه برگزار شد : 
 مهندس بهروز کاویانی شهردار اندیشه و مشاورین  ایشان به منظور گرامیداشت هفته بسیج و تعامل هرچه بیشتر، با فرمانده بسیج شهر اندیشه دیدار کردند
.  

      شهردارشهر اندیشه در این دیدار ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب با تبریک فرا رسیدن این ایام به همه بسیجیان غیور، بصیر و دلاور گفت : آرزومندم در سایه عنایات امام عصر (عج) و تدابیر داهیانه‌ی رهبری معظم انقلاب، شاهد فراگیری بیش از پیش پیام الهی و تفکر بسیجی در کشور باشیم.

مهندس کاویانی شهردار اندیشه در ادامه افزود: هفته مبارک بسیج فرصت مغتنمی است برای بازخوانی مجاهدت ها، ایثارها و مقاومت های بسیجیان بصیر و آگاه که با از خود گذشتگی خالصانه از این مرزوبوم  پاسداری نموده اند .

وی در ادامه  اشاره ای به صحبت های مقام معظم رهبری که می فرمایند  هرچه ما عزت و افتخار داریم از جنگ تحمیلی است افزود: محوریت این پیروزی مجموعه سپاه و بسیج بوده که حتی ما امروزه شاهد مقابله بسیج در برابر حملات دشمن  هستیم .که با تدابیری که اندیشیده می شود  از سوی بسیج  این اقدام ناکام مانده و خواهد ماند.

وی افزود ؛ مجموعه مدیریتی شهرداری اندیشه همواره درصدد همکاری. با بسیج بوده و خود را در این مورد مسئول میداند  و امید است در ادامه نیز بتواند در این مسیر حرکت نماید

در ادامه  فرمانده بسیج شهر اندیشه جناب سرگردمیرزایی از  شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اندیشه و همچنین  از تعامل سازنده مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر  در تمامی برنامه های بسیج اندیشه تشکر وقدردانی  نمود .


بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0