چهارشنبه, 30 مرداد 1398
عنوان : در آغاز هفته بسیج مسئولین شهر با خانواده های معزز شهیدحسین اكبری علویجه و شهید محمدظاهر نامداد دیدار كردند
کد خبر : ۶۲۶۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ 
ساعت : ۱۶:۲۸:۵۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در آغاز هفته بسیج و در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای عظیم الشأن و ارج نهادن به مقام شامخ خانواده های معظم و معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران، مسئولین شهر اندیشه با خانوادهای معزز " شهید اکبر علویجه " و شهید محمدظاهر نامدار دیدار کردند .

 به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری اندیشه، در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین مروّج امام جمعه، جناب آقای جعفری ریاست محترم شورای اسلامی شهر اندیشه  ،  جناب آقای سراغی نایب رئیس شورای اسلامی شهر اندیشه ، جناب آقای اصیلی مشاور فرماندار شهریار  در امور ایثار گران ، علی کردی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، جناب آقای لالی مسئول امور ایثارگران شهرداری اندیشه ، سرهنگ میرزایی فرمانده بسیج شهر اندیشه و سرهنگ فولادی فرمانده کلانتری 16 اندیشه حضور داشتند.

 

گفتنی است در این دیدار ها ، خانوادهای  این شهیدان  والامقام، درخواستها، مسائل و مشکلات خود را به مسئولین انتقال داده تا پس از بررسی در اولین فرصت رسیدگی و مرتفع گردد.

 شایان ذکر است در پایان بازدید، از این خانوادها با اهدای لوح تقدیر و هدیه از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر اندیشه، تجلیل بعمل آمد.


بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0