چهارشنبه, 30 مرداد 1398
عنوان : كلنگ زنی بوستان گل نرگس فاز 5
زير عنوان : به مناسبت آغاز ولایت و امامت حضرت ولیعصر (عج) كلنگ زنی بوستان گل نرگس فاز 5 شهر اندیشه در اولین روز هفته وحدت انجام شد.
کد خبر : ۶۲۵۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ 
ساعت : ۱۸:۲۲:۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


به مناسبت  آغاز ولایت  و امامت حضرت ولیعصر (عج) کلنگ زنی بوستان گل نرگس فاز 5 شهر اندیشه در اولین روز هفته وحدت انجام شد.

مراسم کلنگ زنی بوستان گل نرگس با حضور فرماندار شهرستان شهریار ، امام جمعه ، شهردار شهر اندیشه ، رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر و مسئولین شهری انجام شد .

مهندس کاویانی شهردارشهر اندیشه در حاشیه کلنگ زنی اظهار داشت :

 در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان شهراندیشه و ساکنین

فاز 5 این شهر و همچنین توزیع عادلانه

خدمات وامکانات شهری و رسیدگی بیشتر به فاز 5 اندیشه بوستان گل نرگس کلنگ زنی شد

کاویانی گفت این بوستان در زمینی به مساحت 4000 متر مربع احداث و اعتبار

فاز اول پروژه بالغ بر 5/4 میلیارد ریال برآورد شده و در خرداد 98 به بهره برداری خواهد رسید .

مهندس کاویانی در ادامه افزود :

با توجه به اهمیت نقش فضای سبز در زندگی و شادابی شهر وندان ، مدیریت شهری در تلاش است نسبت به توسعه بیشتر فضای سبز شهری جهت رفاه حال شهروندان اقدام و به لطف خداوند امروز عملیات عمرانی بوستان گل نرگس آغاز و در خرداد ماه سال 98 به بهره برداری خواهد رسید و در این راستا شهرداری اندیشه با ایجاد و احداث پارک ها و فضاهای سبز متنوع در نقاط مختلف شهر نسبت به سایر شهرها پیشرو بوده و توانسته است این شهر ار از دیگر شهرهای استان متمایز کند .

شهردارشهر اندیشه گفت:

 بوستانها و فضای سبز موجود درشهر اندیشه را از نظر طراحی و استفاده از امکانات ساخت و تجهیزات تفریحی و رفاهی از کمیت و کیفیت خوبی برخوردار بوده و روزانه شهروندان از بوستانهای سطح شهر استفاده می نمایند .

وی در پایان گفت: از شهروندان شریف اندیشه  ، فرماندار محترم و مسئولین شهرستان ، امام جمعه ، رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی و تمامی پرسنل  شهرداری و دست اندرکاران که ما را در جهت تسریع انجام امورات و پیشرفت شهر  یاری نموده اند تشکر کرده و امید است با همت این عزیزان هرچه سریعتر به اهداف و برنامه های پیش رو دست پیدا کنیم ، که هدف اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر آسایش شهروندان ، پیشرفت و آبادانی و داشتن شهری با امکانات لازمه است .

  در حاشیه این مراسم  فرماندار شهرستان شهریار گفت ضمن تجلیل  و قدردانی از خدمات شهردار و اعضای شورای اسلامی ، خوشبختانه در شهری به کلنگ زنی آمده ام که تمام مراحل یک پروژه برای آماده سازی مهیا می باشد در این شهر که بهترین و ایمن ترین شهر شهرهای غرب استان تهران است همواره پروژه های مورد کلنگ زنی آماده اجرا و زمان افتتاح مشخص می باشد و این نشان از با برنامه بودن مدیریت شهری اندیشه است و اتحاد و انسجام خوبی بین شهرداری و شورا اسلامی و مسئولین شهری می باشد 

بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0